CoD yapımcılarına Men in Black ve 12 Monkeys

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.07.2011 - 09:38
Respawn Entertainment, Hollywood'dan transfere devam ediyor
Respawn Entertainment'ta transferler son hızıyla sürüyor. Infinity Ward'dan ayrılan Jason West ve Vince Zampella'nın kurduğu stüdyo, bir süre önce konsept tasarımcı Iain McCraig'i (Star Wars'ta Queen Amidala ve Darth Maul'ü tasarlanmıştı) bünyelerine dahil ettiklerini duyurmuştu.

CoD yapımcılarına Men in Black ve 12 Monkeys
Şimdi ise ekibe çok önemli biri daha katıldı; Matt Codd! Ünlü sanat yönetmeni, daha önce 12 Maymun ve Siyah Giyen Adamlar gibi önemli filmlerde çalışmıştı. Matt Codd, aynı zamanda sıkı bir oyun tutkunuymuş. Söylediğine göre en sevdiği oyunlar, orijinal Medal of Honor, Doom ve Gears of War'muş.

CoD yapımcılarına Men in Black ve 12 Monkeys
Respawn Entertainment'ın geliştirdiği yeni oyunun ne olduğu hala bilinmiyor, ancak fazlasıyla merak ediliyor. Belki de Call of Duty serisini devirebilecek oyunu onlar hazırlayacak!

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD yapımcılarına Men in Black ve 12 Monkeys

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×