Codemasters'ın üzerinde çalıştığı Onrush adına video yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 21.02.2018 - 19:11
İzdiham geliyor...

Codemasters, şu ana kadar ralli ve ciddi anlamdaki yarış (bir nevi motor sporları) oyunları ile tanınmış bir stüdyo. Yine de yarış oyunları üstünde ilerlemek isteyen yapımcı, geçtiğimiz sene PS4'e özel bir yarış oyunu çıkaracaklarını belirtmişti. Onrush adındaki bu yeni oyunun, daha önceki Motorstorm serisine çok benzediği açıkça görülüyordu. Oyun üzerinde çalışan stüdyoda bulunan birkaç kişinin, zaten Evolution Studios'tan geldiği de belirlenmişti.

İzdiham. Çok yakında.

Geçtiğimiz haftalarda PC platformuna da çıkarılacağı belirlenen Onrush, sıkı bir fragmanla oyunculara tekrardan hatırlatılmıştı. Başka bir yarış oyunu olan Blur ve Motorstorm elementlerini birleştiren yapım için ise yeni bir fragman, Codemasters tarafından yayınlandı. Fragmanda oyunda bulunan araçları ve bizlerin nasıl bir yarış deneyimini sunacaklarını açıkça görebiliyoruz. Aynı zamanda sadece toprak araçları değil, motorsikletler, kamyonetler ve ralli araçları da sürülebilecek araçlar kategorisinde bulunuyor.


Onrush, 5 Haziran 2018 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak. Codemasters, Onrush ile 2008'de çıkan Motorstorm serisinin yaratığı heyecanlı ve arcade hissini bolca veren yarış türünü tekrar yaşatmayı planlıyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 08:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 09:27
MotorStorm - Copy.exe
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 03:47
ALLAHHHHHH dirt 2 den sonrasını ilk defa okudum gelsin gelsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 23.02.2018 00:49
beğendim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Codemasters'ın gelecek yarış oyunu Onrush için video yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×