Codemasters'ın yeni yarış oyunu Onrush'ın açık betasını oynadık

Codemasters'ın yeni yarış oyunu Onrush'ın açık betasını oynadık

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.05.2018 - 17:21
Onrush nasıl bir oyun?

Simülasyon yarış oyunlarıyla oyuncuların takdirini toplayan Codemasters, kendisiyle özdeşleşen simülasyon yarış oyunu türünün biraz dışına çıkarak, arcade yarış oyunu Onrush üzerinde çalışıyor.  F1 ve Dirt serilerinden tanıdığımız Codemasters, yarış oyunlarındaki deneyimini, arcade yarış oyunu Onrush'a aktarıyor.

Onrush'ın açık betası nasıl görünüyor?

Geçtiğimiz gün itibari ile Onrush'ın açık betası oyuncuların beğenisine sunuldu. 17 Mayıs'ta başlayan açık beta, 21 Mayıs saat 12.00'de sona erecek. Oyunda sekiz araç sınıfı bulunuyor. Bunlar; Blade, Outlaw, Vortex, Charger, Interceptor, Dynamo, Titan, Enforcer . Ancak açık beta'da sadece Blade, Vortex Interceptor ve Titan sınıfı araçlar kullanılabilecek. Eğlenceli bir yarış oyunu deneyimi vaat eden Onrush'ta, her araç sınıfının farklı özellikleri bulunuyor. Oyunda, takım oyunun da oldukça önemli bir yer tutacağını belirten Codemasters, bakalım yaptığı bu tarz değişikliği ile oyunculardan beklediği karşılığı alabilecek mi. 5 Haziran'da, PlayStation ve Xbox One için çıkış yapacak olan Onrush'ın açık betasını, Merlinin Kazanı ekibi olarak biz de deneyimledik.  Onrush, vaat ettiği eğlenceli anları yaşatabiliyor mu test ettik. Onrush'ın açık betasını oynadığımız videomuzu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 11:31
Son yaptıkları dirt 4 oyunu da cok kötü oyundu pist yoktu resmen oyunda rastgele oluşturuluyordu pistler bu oyunda dandik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2018 20:48
bu oyun bir etki yaratacak sanıyordum ama büyük yanılmışım. oyunun fizikleri o kadar basit ve hissiyat o kadar kötü ki "abi siz bu oyunu neden yaptınız" dedirtti. codemasters bu sefer üzecek. çok büyük bir açlığa gelen bir türde yarış oyunuydu ama olmayacağı her yerinden belli olmuş oldu bu betada.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 21:57
Ben beğenmedim motorstorm gibi oturaklı bi oyun bekliyodum çok yanlış beklemişim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 22:10
Codemasters'ın kötü bir oyunu yok ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×