Çok uzak bir galakside ağustos ayında...

Çok uzak bir galakside ağustos ayında...

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.07.2013 - 13:13
Ödül avcılığı hak ettiği yeri alacak
Ağustos ayında Star Wars: The Old Republic oyuncuları 2.3 yaması ile buluşacaklar ve satın alabilecekleri yeni bir Ewok yoldaşına merhaba diyecekler.

Lakin ağustosun getirdikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Önümüzdeki ay oyuncular aynı zamanda Bounty Contract Week adlı özel etkinlik haftasını da yaşayacaklar. Adından da belli olduğu gibi bu haftada oyuncular kelle avcılığı yapıp ödüllerden ödüllere koşacaklar.

Çok uzak bir galakside ağustos ayında...
Etkinliğin duyurusunda şunlar yazıyor:

"Hedefler suç örgütlerinden, vahşi çete üyelerinden ve kanuna karşı çıkan daha bir çok varlıktan oluşuyor. Suç Lideri (Kingpin) olmayı hedefleyen yüksek öneme sahip hedefler sadece Kingpin Contract'lar sayesinde avlanabilecek. Bu kontratlar da sadece BBA'daki rekorları ile kendini kanıtlamış olan profesyonellere verilecek."

Bir ödül avcılığı yapmak için en az 15. seviye olmanız gerekecek ve her hedefin seviyesi de size uygun olarak ayarlanacak.

Öte yandan bu isim olarak "haftalık" bir etkinlik gibi geçse de tüm hedefleri bir haftada bitirmek için sizlere ay sonuna kadar izin verilecek. 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×