Cold War'ın trailer'ı yayınlandı!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Cold War'ın trailer'ı yayınlandı!
Bu yıl sonu PC kullanıcılarıyla buluşacak olan Cold War'un trailer'ı yayınlandı. DivX formatındaki trailer 2 dakika uzunuluğunda. 640x480 çözünürlükte hazırlanmış, 79 MB'lık videoyu yüklemek için tıklayınız.

Mindware Studios'un yapımcılığını üstlendiği oyunumuz Sovyet Birliği'nde geçiyor. Bizim yönettiğimiz karakter Razor Kane. Eski bir CIA ajanı olan Kane, şimdilerde Amerika’da gazetecilik yapan sıradan bir insandır. Her zamanki gibi gözüken bir görev amacıyla Rusya’ya yollanır. Lakin, başına gelecekler ve hayatının bir anda değişeceği hakkında herhangi bir fikri yoktur. Rusya’ya ulaştığında kendisini bir anda bir grup tanımadığı insanın arasında bulur. Bu insanlar Kane’in tüm ekipmanlarını alacak ve kendisini hapse atacaktır. Kahramanımız gözlerini açtığında kendini hapishanede bulur ve kısa bir süre içinde aslında uluslararası bir komplo içinde olduğunu anlar.

Oyunun resmi internet adresi: www.coldwar-game.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 09:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cold War'ın trailer'ı yayınlandı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×