Combat Arms baştan aşağı yenileniyor

Combat Arms baştan aşağı yenileniyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.06.2017 - 12:12
F2P FPS Combat Arms'da büyük değişiklik

Çevrimiçi ve mobil oyunlarda dünya çapında bir marka olan NEXON, milyonlarca oyuncusu bulunan FPS oyunu Combat Arms’ın 21 Haziran’da tümüyle yenilenmiş halde oyunseverlerin karşısına çıkacağını açıkladı. Yakın zamanda başlayan Operation Janus Beta’sının başarıyla tamamlanmasını ve oyun deneyimini iyileştiren pek çok değişikliği takiben, geçirdiği dönüşümü vurgulamak için oyunun adı Combat Arms: Reloaded olarak değiştirilecek.

Combat Arms baştan aşağı yenileniyor

Güncelleme ile oyunun temel mekaniklerinde köklü yeniliklere gidilecek. Oyundaki silahların dengelenmesi gibi pek çok büyük değişiklik, Combat Arms: Reloaded’ın 2017’de de önde gelen FPS oyunlarından biri olmasını garantileyecek.

Oyundaki yeniliklerin detayları ise şöyle:

  • Silah ve Eşya Dengelemesi: Combat Arms: Reloaded’ın geniş silah ve eşya koleksiyonu dengelenerek silahların eski ve yeni modelleri arasındaki performans boşluğu giderilecek. Böylece hiçbir silah kendisiyle aynı türdeki diğer silahlara kıyasla aşırı güçlü olmayacak.
  • Hazırlık Ekranı Düzenlemesi: Oyuncuların daha hızlı bir şekilde silah ve eşya alabilmelerini sağlamak için Combat Arms: Reloaded’ın hazırlık ekranı yeniden düzenlenecek.
  • İyileştirilmiş ve Basitleştirilmiş Arayüz: Combat Arms: Reloaded’ın envanter ekranı elden geçirilerek oyuncuların silahlar hakkında bilgi alması kolaylaştırılacak. Böylece oyunun arayüzü basitleşecek ve oyuncular hangi silahları seçmek istediklerine daha kolay karar verebilecekler.
  • Sesli Sohbet ve Eşleştirme: Combat Arms: Reloaded gelişmiş bir sesli sohbet sistemine kavuşuyor. Ayrıca oyunun eşleştirme sistemi yenilenerek oyuncuların arkadaşlarıyla ve klan üyeleriyle oynamaları kolaylaştırılırken, tanımadıkları oyuncularla eşleştirildiklerinde de rekabetçi maçların tadını çıkarmaları sağlanacak.


-Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 09:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 14:52
Haksız yere hile kullanmadıgım halde engellendiğim bir oyun. Birdaha asla oynamam HİLE ve IRKÇILIK tavanda.
Kalan Karakter : 300 Gönder
artexalp
artexalp 21.06.2017 13:39
hilenin önüne geçilemeyen, para verdiğin zaman saçma sapan silahlarla terör estirdiğin bir oyun idi. bunları değiştirebilecekler mi görücez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×