Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.02.2014 - 17:01
Nexon Avrupa, online FPS oyunu Combat Arms’ın yeni haritasını tasarlamak için oyuncularını ankete katılmaya davet ediyor.
Avrupa’daki free-to-play MMO oyunlarının lider dağıtıcılarından Nexon Avrupa, aksiyon dolu çok-oyunculu FPS oyunu Combat Arms için 3-10 Şubat tarihleri arasında uluslararası bir anket başlatıyor.

Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!
Bu ankette oyuncular, Combat Arms için tasarlanan yeni haritanın düzenlenmesinde oyunculara sunulan tasarım seçenekleri arasında oylama yaparak yazılım geliştiricilere yardımcı oluyorlar. Haritanın tasarımı tamamen oyuncuların talepleri doğrultusunda yapılırken farklı coğrafi bölgeler için değişik versiyonlar da geliştirilecek. Ayrıca oylamaya Nexon Avrupa’nın Facebook sayfası ve Combat Arms Forumu aracılığıyla katılacak oyuncular, birçok oyun içi hediyenin de sahibi olacak.

Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!
Nexon Avrupa Ürün Müdürü Kyle Lee anket etkinliğiyle ilgili olarak: “Sadık oyuncu kitlemizin fikir ve görüşlerine büyük önem veriyoruz. Oyuncularımıza kendi istedikleri tarzda bir oyun deneyimi yaşatabilmek adına bir kez daha onları oyunun gelişiminin bir parçası yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni haritamız sadece fanlarımız tarafından, yine fanlarımız için tasarlanıyor ve bizler de sizden gelecek tüm görüşleri bekliyoruz.” dedi.

Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!
Ankete forum.nexoneu.com adresinden katılabilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 09:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×