Combat Arms'a Pure Combat modu geliyor!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 23.11.2015 - 12:43
Combat Arms yepyeni eSport moduyla savaş alanında şartları eşitleyecek
Nexon Europe, en popüler ücretsiz savaş oyunlarından biri olan Combat Arms için harika bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu yeni güncelleme savaş alanını bütün savaşçılar için eşit hale getirecek. Pure Combat Mode (PCM) güncellemesi, Combat Arms’ın oynanma şeklini yeniden tanımlayacak. Tamamen eSport uyumlu ve ücretsiz olan bu mod, daha yoğun bir oyun deneyimi sunuyor.

Artık oyuncular tamamen eşit koşullarda savaşabilecek ve bu mücadelelerde gerçek oyun becerisi hem ödüllendirilecek, hem de başarının en önemli ölçütlerinden biri olacak. PCM’de sunulan özel envanter, oyuncuların çok çeşitli, geniş ve dengeli bir cephane stoğu içinden istedikleri silahı ve ekipmanı seçebilmesine olanak tanıyor. Böylece ortaya çok daha etkili bir mücadele çıkıyor ve oyuncular hiçbir zaman kendisininkinden daha iyi silahlara karşı mücadele etmek zorunda kalmıyor.

Savaşın kuralları belli ve bu kurallara kesinlikle uyulması gerekiyor. Artık hiçbir hileye, hiçbir avantaja yer yok. Karşınızda herkes için eşit bir savaş alanı var.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2015 17:26
Nedensiz yere banlandığım oyundur kendisi, hile kaynıyordu birde
Kalan Karakter : 300 Gönder
Combat Arms'a Pure Combat modu geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×