1/3

Command Conquer 4: Tiberian Twilight

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Hangi tarafta yer alacaksın?
Karargâhın önü, uzun zamandır olmadığı kadar kalabalıktı, fakat buna rağmen kimseden ses çıkmıyor, zihinlerdeki savaşın kokusu saf bir şekilde etrafa yayılıyordu.

Rütbeli bir asker, komuta odasına daldı.

- "Ne düşünüyorsunuz efendim?"
- "Tiberium evreni yok olmayacak, ama 15 yıldır süre gelen savaş bitecek!"

Kane, karanlık odaya ışığın süzülmesine izin veren pencereye doğru yürüdü ve ordularını izledi.

- Yeni kazanımlar için, bazı şeyleri yok etmek gerekir. Askerlere emir ver, harekete geçiyoruz!

Command & Conquer serisi, 4 numaralı yapımla birlikte yıllardır süren savaşı sona erdirecek. GDI ve NOD ırkları arasından süren savaş, aslında savunma kuvvetleri ve Kane'in mücadelesi demek. Bir orduyu yok edebilirsiniz, ama eğer komutanı yaşıyorsa, başarısız olmuşsunuzdur. EA Games, ünlü RTS serisinin yeni üyesi Tiberian Twilight için beta testi başlattı. Biz de bu beta kapsamında safımızı belirledik ve hem savaş alanını, hem de savaşçıları görme imkânını yakaladık. Tabii ki savaşmayı da ihmal etmedik.

Command Conquer 4: Tiberian Twilight

Hesap vakti yaklaşıyor
Beta itibariyle Tiberium evrenine online olarak dalış yapıyoruz. 1 vs 1'den başlayarak 5 vs 5 mücadeleye kadar seçimlerimiz var. Bu aşamayı seçtikten sonra, sıra saflarımızı belirlemeye geliyor. İki ırk mevcut; GDI ve NOD. İstersek iyi tarafı seçip evreni kurtarmak, istersek de Kane'in tarafında yer alıp insanlığı yok etmek için mücadele edebiliriz. Seçim ekranının ardından sıra, dahil olacağımız haritaya geliyor. Bunu da ekrandaki server ve oyuncu sayılarına bakarak ayarlayabiliyoruz. Tüm oyuncu slotları dolduğunda da savaş başlamak üzere haritaya adım atıyoruz.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×