Command & Conquer 4'e 3 yeni harita

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Command & Conquer 4'e 3 yeni harita
EA Los Angeles tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından da dağıtımı üstlenilen RTS oyunu Command & Conquer 4 için yeni bir yama yayımlandı. Yama sayesinde bazı hatalar düzeltilirken, ayrıca 3 tane yeni multiplayer haritayı da oyuna ekliyor. Oyunu açtığınızda otomatik olarak yüklenen yamadaki haritalar; Bridge to Nowhere, Capitol Coup ve Disputed Depot olarak belirlenmiş.

Command & Conquer 4, PC için 16 Mart'ta piyasaya sürülmüştü.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Command & Conquer 4'e 3 yeni harita

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×