Commandos 3 hakkında biraz daha bilgi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Commandos 3 hakkında biraz daha bilgi
Eidos firması Commandos serisinin 3. oyunu olan Commandos 3: Destination Berlin hakkında biraz daha bilgi verdi. Sitemizde ön incelemesi de bulunan oyunun bu bölümü de yeni bir grafik motoru üzerine kuruluyor ve yine oyunumuzda haritayı çevirebilmek ya da zoom yapabilmek gibi özelliklerimiz bulunacak. Oyundaki haritalar biraz daha ufaltılmış olacak fakat görevlerimiz daha bir aksiyon dolu olarak tasarlanıyor. Oyun taktiksel oynanışın yanında ayrıca pusular ya da level boss'ları ile mücadele gibi görevleri de karşımıza çıkaracak. Oyun bu yaz aylarında piyasalarda...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Commandos 3 hakkında biraz daha bilgi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×