1/9

Computex 2009

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Teknolojinin geleceği Tayvan'da belirlendi
Çağımızın değişmezse değişmezi olan teknoloji, uzun bir süredir hayatımızın her anında var. Hazırlanan yeni ürünler ve geliştirilen hizmet sunumlarıyla hem günlük yaşantımızda hem de iş deneyimlerimizde kolay hareket edebiliyor, çoğu zorluğun üstesinden gelebiliyoruz. Bu gibi olanaklara sahip olmadan önce, iyi gözlem ve ne istediğimizi biliyor oluşumuz çok önemli. Bu sebeple yapılan tanıtım organizasyonları, reklam çalışmaları ve özellikle büyük fuarlar, teknoloji meraklıları için büyük fırsatlar teşkil ediyor.

Computex 2009
"Computex 2009 fuar girişi"

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tayvan’ın başkenti Taypey’de düzenlenen Computex fuarı, teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini, kullanıcılar ve basınla bir araya getirdi. Yeni ürünlere gösterilen ilgi bir hayli fazlaydı. İsterseniz fuarda öne çıkan başlıklardan biraz bahsedelim.

Computex 2009
"Fuar alanı"

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×