1/9

Computex 2009

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Teknolojinin geleceği Tayvan'da belirlendi
Çağımızın değişmezse değişmezi olan teknoloji, uzun bir süredir hayatımızın her anında var. Hazırlanan yeni ürünler ve geliştirilen hizmet sunumlarıyla hem günlük yaşantımızda hem de iş deneyimlerimizde kolay hareket edebiliyor, çoğu zorluğun üstesinden gelebiliyoruz. Bu gibi olanaklara sahip olmadan önce, iyi gözlem ve ne istediğimizi biliyor oluşumuz çok önemli. Bu sebeple yapılan tanıtım organizasyonları, reklam çalışmaları ve özellikle büyük fuarlar, teknoloji meraklıları için büyük fırsatlar teşkil ediyor.

Computex 2009
"Computex 2009 fuar girişi"

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tayvan’ın başkenti Taypey’de düzenlenen Computex fuarı, teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini, kullanıcılar ve basınla bir araya getirdi. Yeni ürünlere gösterilen ilgi bir hayli fazlaydı. İsterseniz fuarda öne çıkan başlıklardan biraz bahsedelim.

Computex 2009
"Fuar alanı"
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×