Conan Exciles'ın PlayStaton 4 reklamları ilgi çekici görünüyor

Conan Exciles'ın PlayStaton 4 reklamları ilgi çekici görünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.05.2018 - 15:09
Evde barbar var!

 Conan Exciles’ın PlayStation 4 sürümü için yayınlanan reklamlar oldukça ilgi çekiyor.

Conan Exciles  8 Mayıs'ta çıkış yapacak 

PC’ye çıkış yapmasının hemen ardından pek çok oyuncunun beğenisini toplayan ancak, geçen zaman içinde oyuncu kitlesinde büyük bir düşüş yaşayan Conan Exciles, erken erişimden çıkıyor. Açık dünya hayatta kalma oyunlarının, artık yavaş yavaş oyun dünyasından elini eteğini çekmeye başladığını söyleyebiliriz. Bir döneme damgasını vuran hayatta kalma oyunlarının son örneği olan Conan Exciles erken erişimden çıkarak, tam sürümü ile PlayStation 4’e ve Xbox One'a da gelecek. Oyunun PlayStation 4'e gelişinin duyurulması ile birlikte Sony tarafından oyun için bir reklam kampanyası da başlatıldı. Oyuncuların beğenisini toplayan reklamlarda, günümüz dünyasında hayatta kalmaya çalışan barbar görünümlü birisinin yaşadıklarına şahit oluyoruz. İnşa, et, hayatta kal, hükmet sloganı ile PlayStation 4 oyuncuları, Conan Exciles, dünyasına çağrılmış. PlayStation platformunda, hayatta kalma türü oyunların sayısı oldukça az. Bakalım Conan Exciles bu eksikliği kapatıp, PC’de yakaladığı satış başarısını gösterecek mi. Oyuncular. Conan Exciles’ın PlayStation 4 çıkışı için hazırlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 18:12
reklam eh, oyun meh.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×