Conan The Barbarian 3D geliyor. Videolar burada

Conan The Barbarian 3D geliyor. Videolar burada

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.07.2011 - 07:45
Arnold olmadan, olmamış sanki...
Efsane çizgi roman karakteri Conan, beyazperdeye ilk kez 1982 yılında Arnold Schwarzenegger ile adım atmış, ilk film olan Conan The Barbarian'ın ardından, Conan The Destroyer da çekilmişti. Bu iki filmle dünya çapında üne kavuşan Arnold Schwarzenegger, yıllar sonra tekrar Conan'ın çekileceğini belirtmiş, kendisinin de filmde rol alacağını dile getirmişti. Hatta filme dair birkaç yıl önce söylenenler, Conan'ın oğlunu Russle Crowe'un canlandıracağı, Kral Conan rolünde ise Arnold'un olacağı yönündeydi. İlk film köle, ikinci film savaşçı, dolayısıyla üçüncü film de kral dönemini gösterecekti. Böylelikle "Köle, Savaşçı, Kral" dönemi tamamlanacaktı.

Conan The Barbarian 3D geliyor. Videolar burada
Lafı uzatmadan, günümüze gelecek olursak. Conan, gerçekten de geliyor. Çok az kaldı, 19 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 24 Ağustos'ta da Avrupa'da vizyona giriyor. Filmin başrollerinde ise, Jason Momoa, Rose McGowan, Stephen Lang, Ron Perlman ve Rachel Nichols gibi isimler bulunuyor. Evet, "gerçek Conan" bu kez kendi filminde yer almamış ve açıkçası seyircilerin beklentileri de pek yüksek değil bu film hakkında. En iyisi filmin çıkışını beklemek, ama keşke Arnold olsaydı başrolde, demeden edemiyor insan...

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2020 00:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×