Condemned Criminal Origins

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Condemned Criminal Origins
F.E.A.R.'ın yapımcılarının yani Monolith Studios'un yeni korku/FPS'si Condemned Criminal Origins, bugün X360 kullanıcıları için satışa sunuldu! Yapım, F.E.A.R.'a göre çok daha korku ve gerilim öğesi içerecek. Oyunun teknik yönleri de bir başka artısı. Öyle ki grafikler ve sesler üzerinde oldukça çalışılmış. Yapımın fizik motoru, F.E.A.R.'dakinden çok daha geliştirilmiş. Oyun içerisinde çok fazla silahımız olamayacak. Genellikle çevremizdeki materyalleri kullanabileceğiz. Örneğin kırık bir metal boruyu yerinden söküp silah olarak kullanmamız olası.

Oyunun konusu, bir temanın üzerinde ilerliyor. "Sıradan bir insan, neden bir seri katile dönüşür?" sorusunu, FBI ajanı olan Ethan Thomas'ı kontrol ederek cevaplamaya çalışacağız. Öyle ki Ethan, şehrin çeşitli yerlerinde işlenen cinayetlerde bazı benzerlikler fark eder. Bunları çözmek ve o sorunun cevabını bulmak için Ethan, 'suçun' içine girmeye çalışır. Bunu yaptıkça onun üzerinde de şüpheler oluşur ve iki polis memuru da ajan Ethan Thomas'ı takip etmektedir. İşte böyle bir ortamda ya cinayetlerin arkasındaki kişiyi bulacağız ya da şehri kasıp kavuran bu suç dalgasının içinde kaybolacağız...

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2022 05:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Condemned Criminal Origins

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×