Condemned'ın PC çıkartması

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Condemned'ın PC çıkartması
"Sıradan bir insan neden seri bir katile dönüşür?" bu sorudan yola çıkan FBI ajanı Ethan Thomas, şehrin çeşitli yerlerindeki cinayetlerin birbirlerine benzerliğini fark eder. Bu cinayetleri çözümlemek ve kimin yaptığını bulmak üzere harekete geçer. Fakat kendisi de suçun içine girdikçe şüpheleri üzerine çekmeye başlar. Ethan'ı takip etmek üzere iki polis memuru peşine takılır. Bu garip durumda bizde cinayetleri çözmeye çalışacağız.

Gelişmiş bir grafik motorunun kullanıldığı yapım Monolith tarafından geliştiriliyor. Birbirinden korkutucu ilginç düşmanlar yer alacak. Sağlık paketleri ve cephane çevrede az bulunacak, böylece yapımcılar daha gerilimli bir atmosfer yaratmayı planlıyor. Fakat bizde çevredeki cisimleri silah olarak kullanabileceğiz. Geçtiğimiz günlerde X360 platformuna çıkan Condemned, PC'ler için ilkbaharda raflardaki yerini alacak.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Condemned'ın PC çıkartması

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×