Conflict: Desert Storm GameCube'lerde

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Conflict: Desert Storm GameCube'lerde
SCI firması, ünlü oyunu Conflict: Desert Storm'u şimdi GameCube'ler için de hazırlıyor. GameCube'çülere oyunu özetlemek gerekirse; oyunda SAS ve Delta Force birimlerini çeşitli görevler boyunca çeşitli yeteneklerini kullanarak yönetiyorduk. Oyunda birbirinden zorlu 15 tane görev olacak ve her görevi bitirebilmek için farklı çözüm yolları üretebileceğiz. Oyundaki karakterlerimiz deneyim kazanabilecekler ve oyundaki silahlar tamamen gerçektekilerine uygun biçimde tasarlanmış olacak. Conflict: Desert Storm Gamecube için 2003'ün Mayıs ayında piyasalarda olacak. Oyun halen PC, Xbox ve PS2 için bulunuyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Conflict: Desert Storm GameCube'lerde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×