Constantine

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Büyük silah modu - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra Sol, Kare, Kare, Kare, Üçgen, Üçgen, Üçgen tuşlarına basın.
Sonsuz ruh büyüsü enerjisi - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra Sol, Sağ, Sağ, Sol, Sol, Sağ, Sağ, Sol, Üçgen, Üçgen tuşlarına basın.
Büyük şeytan kafaları - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra R2, Sol, Sağ, Sol, Sol, Sağ, Sol, R2 tuşlarına basın.
"Rapid Fire Shotgun" - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra L2, Sol, R2, Sol, Üçgen, Kare, Üçgen, Kare tuşlarına basın.
Patlayan kutsal bombalar - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra Sağ, Sol, Kare, Üçgen, Kare, Üçgen, Sol, Sağ tuşlarına basın.
Sınırsız cephane - Oyunu pauselayın ve günlüğünüze girin. Daha sonra Sol, Sağ, Sol, Kare, Üçgen, Kare, Kare, Üçgen, Üçgen, Kare, Üçgen, Kare, Kare, Üçgen, Üçgen tuşlarına basın.
Constantine

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×