Constantine'in dizisinden ilk fragman geldi

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 12.05.2014 - 15:05
Karanlığın korkulu rüyası
2005 yılında birçoğumuzun Keanu Reeves ile tanıdığı Constantine, bu yıl içerisinde NBC'nin çizgi roman uyarlaması olarak dizi severlerle buluşacak. Kendinizi filme değil, çizgi roman tarafınıza odaklarsanız daha mutlu olursunuz ancak daha şimdiden bir çok Constantine takipçisi, dizinin başarılı olamayacağını düşünmeye başladı bile. Hoş, söz konusu Constantine olunca, görüntülerinden çok, var olması bile bazılarımız için yeterli ancak gelin görün ki yapımcı David S. Goyer, serinin takipçilerine istediğini veremezse dizi gerçekten rafa kaldırılabilir. Bu tarz kötü düşünceler için henüz çok erken, biz en iyisi başrollerde; Matt Ryan, Lucy Griffiths, Charles Halford, Sir Maejor ve Miles Anderson gibi isimlerin yer aldığı Constantine'in ilk fragmanına bir göz atalım.

İyi seyirler.
Constantine'in dizisinden ilk fragman geldi


Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 10:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Constantine'in dizisinden ilk fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×