Continent of the Ninth Seal yayına giriyor

Continent of the Ninth Seal yayına giriyor

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 14.12.2012 - 16:16
Gala Networks Europe ve Webzen’in geliştirdiği fantastik bir dünya
Güney Kore merkezli geliştirici şirket Webzen’in sunduğu 3D aksiyon MMORPG Continent of the Ninth Seal  Avrupa’da ilk defa piyasaya çıkıyor. Ücretsiz çevrim içi oyun piyasasının önde gelen hizmet sağlayıcılarından olan www.gPotato.eu portalının sahibi Gala Networks Europe, Continent of the Ninth Seal oyununu bugün itibariyle oyuncu topluluğuna sunuyor

Continent of the Ninth Seal yayına giriyor
MMORPG severleri harika yakın dövüş mekanizması ile mesafeli ve sihirli savaş yetenekleri sunan bir oyun bekliyor.

Oyuncular, dört farklı savaşçı sınıfından oluşan karakterlerden birini seçebiliyor. Bu dört farklı karakter, savaşçı sınıfı, uzak dövüş yetenekleri olan avcı sınıfı, sihir sanatına uzmanlaşmış büyücü sınıfı ve silahların gücünü sihir kullanarak arttırmada uzmanlaşan afsuncu sınıfından oluşuyor. Ayrıca her sınıfın kendi içinde, örneğin muhafız, suikastçı, illüzyonist veya gecenin gölgesi gibi heyecan verici evrim kademeleri bulunuyor.

Continent of the Ninth Seal yayına giriyor
 
Aksiyon RPG’lerini seven oyunculara hitap eden oyun ayrıca kombinasyonlu savaş ve dövüş oyunlarına ilgi duyan oyunculara da, PvE ve PvP mücadeleleri için gelişmiş bir kombinasyon sistemi sunuyor.

-Basın Bülteni
 
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 17:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×