Control'ün yapım aşaması sona erdi

Furkan Güler
Furkan Güler 25.07.2019 - 14:42
Oyun artık "Gold" sürümde!

Remedy'nin yeni oyunu Control'ün yapım süreci sona erdi! Önümüzdeki Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan yapım, yapı ve temel itibariyle firmanın bir önceki oyunu olan Quantum Break'e oldukça benziyor. 27 Ağustos tarihinde Xbox One ve PC platformuna çıkacak olan oyun, PlayStation 4'e de çıkacak. Quantum Break'in yanında Alan Wake gibi kaliteli bir yapımın daha altına imzasını atan Remedy, her bir oyununda belli bir kalite çıtasının üstüne çıkmayı başarıyor. Control bugünlerde pek fazla göz önünde bulunmasa da oyunu azımsanmayacak derecede büyük bir oyuncu kitlesinin beklediğini belirtelim. Oyunun yapım aşamasının bitmesiyle birlikte geliştirici ekipten Mikael Kasurinen, bu haberi kişisel Twitter hesabından paylaştı. 27 Ağustos 2019 tarihinde çıkacak olan yapımın Nintendo Switch'e gelip gelmeyeceği ise merak ediliyor.

Control'ün yapım aşaması sona erdi

Control'ün yapım aşaması sona erdi

Tüm bunların yanında Control'ün PC sürümünün Ray Tracing destekli olacağını belirtelim. Ray Tracing özelliğini bulunduran oyunun ışıklandırmaları ve gölgeleri çok güzel gözüküyor. Yeni nesil grafik teknolojisini oyunun içerisinde her bir noktaya koyan geliştiriciler, Control'ü PC platformunda daha güzel gösterecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 22:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2019 20:49
ıyyy gına geldi şu remedy haberlerinizden, yılın en kötü oyun işte tatava yapmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Control'ün yapım aşaması sona erdi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×