CorridorDigital'den şahane bir Anime parodisi geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.06.2016 - 14:36
Konumuz beyzbol
Youtube'un en başarılı kanallarından biri olan CorridorDigital yeni videolar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ekibin bu seferki hedefi ise beyzbol temalı bir anime parodisi olmuş.

Videoyu izlediğimizde hemn komik anlar hem de bu tür animelerde sık sık karşılaştığımız klişeleri ekibin başarılı bir şekile yorumladığını görüyoruz. Daha güzel olan tarafı ise kullanılan efektler, kamera geçişleri ya da karakterlerin tıpkı animelerde olduğu gibi şaşkınlık gibi ifadeleri son derece eğlenceli bir şekilde uyarlanmış. Bu şahane videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2016 12:14
Tsubasa'nın beyzbol versiyonu :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
CorridorDigital'den şahane bir Anime parodisi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×