Cosplay sanatçılarının oynadığı LoL kısa filmi oldukça kaliteli duruyor

Cosplay sanatçılarının oynadığı LoL kısa filmi oldukça kaliteli duruyor

Furkan Güler
Furkan Güler 6.09.2017 - 13:33
Cosplay sanatçıları bu sefer başarılı bir kısa filmin altına imzasını attı.
Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan League of Legends'ın toplumu gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Oldukça kreatif çalışmalara imza atan League of Legends topluluğundan bu sefer yeni bir hayran filmi geldi. Sadece cosplay sanatçılarının rol aldığı kısa filmde arcade kostüm teması ait karakterleri görme şansı buluyoruz. Çinli cosplay sanatçılarının oynadığı filmde Arcade Ezreal, Arcade Ahri, Arcade Sona ve Arcade Miss Fortune bulunuyor.

Tekno müzik eşliğinde bir araya gelen karakterlerin videosunda, League of Legends'a ait ikonik diğer öğeler ve karakterleri de görme şansımız var. Görsel efektlerin oldukça başarılı olduğu videonun üzerinde ince işçilikle çalışıldığı belli oluyor. Hali hazırda dünya finallerinin de önümüzdeki haftalarda başlayacağı oyunun tutkunları merakla turnuvayı bekliyor. Dünyanın en güçlü takımlarına rakip olarak, ülkemizi dünya arenasında 1907 Fenerbahçe takımı temsil edecek.

Alt liglerden gelen takımlar arasında yabancı oyuncuların da favorisi olan 1907 Fenerbahçe'nin nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyoruz. Umarız 1907 Fenerbahçe, güzel sonuçlar ile ülkemize geri döner.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 22:33
şimdi üstlerini değiştirmeyip sadece alet edevatı takınsalar olmuyo mu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 14:47
nasıl kaliteli duruyor ya,evlilik programlarını izlediğimden beri hiç bu kadar utanmamıştım krize girdim oturduğum yerde XDDDD zor kapattım videoyu utançdan yerin dibine girdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 14:08
kızlar çok tatlı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×