Costume Quest ve Stacking eve döndü

Costume Quest ve Stacking eve döndü

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.11.2013 - 01:18
Kutulu çıkış yolda
Double Fine'ın yapıp, THQ'nun dağıttığı dijital oyunlar Costume Quest ve Stacking'in hakları Double Fine Productions'a geri döndü. Brütal Legend'ın yapımı sırasında Tim Schafer'ın tıkanan çalışanları gruplara ayırıp, "Amnesia Fortnight" ismi altında iki haftalık jam yaptırma kararı sonucu ortaya çıkan oyunlardan ikisi olan Costume Quest ve Stacking'in hakları THQ'nun batması sonucunda Nordic Games tarafından satın alınmıştı. Nordic ile Double Fine en nihayetinde el sıkışıp, fikri mülkün tüm kontrollerini Double Fine'a devretmekte anlaşmışlar. Buna karşılık Nordic Games de dağıtım partneri olarak projede yer alacak. Eğer diğer iki Amnesia Fortnight oyununa ne olduğunu merak ediyorsanız bir tanesi (Iron Brigade) Microsoft, bir tanesi de (Sesame Street: Once Upon a Monster) Warner Bros'un elinde şu an. İkisinden de oyun hakkı almak imkansıza yakın olduğundan şimdilik dönebilecek tüm Amnesia Fortnight ürünleri eve döndü diyebiliriz. Ha bu arada unutmadan belirtelim, Nordic ve Double Fine oyunu kutulu çıkartmak için hazırlık da yapıyorlar. Yani bu iki klasiği denemediyseniz, bir göz atmak için yeni bir fırsatınız olacak.

Costume Quest ve Stacking eve döndü
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×