Counter-Strike: Global Offensive için yeni operasyon paketi geldi

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 18.02.2016 - 12:18
Operation Wildfire'a merhaba diyelim
Geçtiğimiz aylardan itibaren değişen rütbe sistemi ile birçok olumsuz tepkilere maruz kalan ve oyun içerisinde hala önüne geçilemeyen (!) hileler ile artık oynanamaz hale gelen ünlü FPS oyunları arasında yer alan Counter-Strike: Global Offensive için geçtiğimiz saatler içerisinde yeni bir operasyon paketi satışa sunuldu.

Operation Wildfire adı altı ile satışa sunulan yeni operasyon paketimiz,  17.50 lira etiket fiyatına sahip olarak karşımıza çıktı. Counter-Strike: Global Offensive için gelen 1.6 GB indirme boyutuna sahip olan güncelleme ile oyuna dahil edilen paket ile birçok yenilik de bizlerle buluştu. Oyun için yedinci paket olan Wildfire ile ilk olarak aynı ismi taşıyan Wildfire Case yani Wildfire Kasası oyuna dahil edildi. 16 adet farklı silah kamuflajı ile birlikte yeni bıçağımız olan Bowie oyun içerisindeki yerini aldı.

Counter-Strike: Global Offensive için yeni operasyon paketi geldi
Yeni kasa ile birlikte Wildfire Campaign ve Gemini Campaign isimli olan oyun seçenekleri ile 50 adete yakın yeni görev oynanabilir olarak bizlere sunuldu. Bu görevler ile birlikte oyun içerisinde yer alan seviyemizi geliştirebilirken; operasyon ifademizi de altın değerine çıkarabileceğiz. Bu görevler içerisinde de yer alan Gemini Campaign'de arkadaşlarımız ile oynayacağımı görevler yani co-op seçenekli görevler de karşımıza çıkıyor.

Bu iki görev defterinin yanında ise Blitz Missions oyundaki yerini aldı. Bu oyun seçeneği ile ise günün belirli saatlerinde belirli harita ve oyun modları etkinliği başlayacak ve bu etkinlikler ile daha fazla tecrübe puanına sahip olabileceğiz. Tabi yeni görevler ile birlikte yeni haritalar da bizlerle buluştu. Toplamda 7 adet yeni haritanın geldiği paket ile 99 yılında oyuna dahil edilen Nuke haritası da yenilenmiş yüzü ile oyuna dahil edildi.

Her ne kadar eskisi kadar oyun ile içli dışlı olmasak da; diğer paketleri aldığımız için bu paketi de alma ihtiyacında bulunduk. Peki, siz bu paketi almayı düşünüyor musunuz?
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
SinHa
SinHa 18.02.2016 15:47
Bu operasyon paketlerini nerden alıyoruz? steam üzerinde göremedim
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2016 14:59
oyuna gir üstte görürsün zaten :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2016 15:31
Paket maket Çocuk İşi Tam Para Tuzağı Güzel oynayan güzel oynar afedersiniz mok gibi oynayıp Skinle havamı atacaksınız oyun bu tür Çoluk çocukla dolu var sa bi numaran ve proysan O yeşil silahlada prosun yoksa zaten Kendi Silahınla vurulmaya mahkumsun bari adresi belli etme :D
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2016 14:56
para tuzağı değil her aldığım operasyonda 2 günde 2 katını çıkardım o paranın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2016 23:53
Adama arkadan sıkıyorum daha adamı öldürmeden adam arkasını dönüp tabancayla tek atıyor. Bunun bir çaresi varsa biri bana anlatsın. Lütfen...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2016 20:43
aim report etmekten oyun oynayamıyoruz dust 2 artık hileci dolu mars bu yüzden kapanmıştı aynı şekilde bu da kapanır yada belki kapanmaz ama büyük zarar görür
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2016 20:42
Artık sonraki güncellemeyede katana koyarlar iyice saçmalarlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Counter-Strike: Global Offensive için yeni operasyon paketi geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×