Counter Strike: Global Offensive önemli bir güncelleme aldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 13.06.2020 - 14:24
CS:GO yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile artık düşmanlar uzak mesafelerden dahi daha iyi seçilebilecek. Haberimizde güncellemeye ve oyundaki hilelere değindik.

Valve, Counter Strike: Global Offensive oyunu için yeni bir güncelleme duyurdu. Yıllardır oyuncuların canını sıkan bir problemi düzelttiklerini açıkladılar.

CS:GO için gelen güncelleme ile artık düşmanlar daha rahat görülebilecek

Counter Strike: Global Offensive özellikle çok oyunculu oyunlarda daha çok vakit geçiren oyuncuların en az bir kez uğrayıp oynadığı bir oyundur. Gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu serisinin son oyunu olarak sahnelerde yerini alan CS:GO için oldum olası can sıkıcı bir problem vardı. Oyunda çok çeşitli haritalar bulunduğu için kendimizi bir ormanda, bir çölde, bir şehrin içinde savaşırken bulabiliyorduk. Her haritanın ise kendine has karakter tasarımları vardı. Gel gör ki bazı haritalarda, düşman eğer yeterince uzaktaysa resmen ortama kamufle oluyor ve sizin onu görmenizi zorlaştırıyordu. Hatta bazı oyuncular, bunu kurnazlık yapmak için kullanıyorlardı.

İşte Valve tarafından duyurulan bu güncelleme ile artık düşmanlar uzak mesafede dahi olsalar daha rahat seçilebilecek. Düşmanların yerleri hakkında daha hızlı fikir edinebileceğiz. Artık karakter modelleri, herhangi bir dokunun üzerinde göründüğü zaman renk zıtlığı artırılacak, karakter görüntüsünün çevreden ayrılması için etrafı bulanıklaştırılacak ve karakterin çevresine yine renk zıtlığı artırılmış bir çizgi çizilecek. Bu da görülmesini oldukça kolaylaştıracak.

Counter Strike: Global Offensive önemli bir güncelleme aldı

Bu güncelleme ile oyuna yeni başlayan oyuncular için keskin nişancı silahlarında ustalaşacakları garantisini veremesek de, en azından onları oyunda daha uzun süre tutacak bir hamle olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle keskin nişancı tüfeklerinde ustalaşmış oyuncuların bu durum canını sıkabilir, fakat yeni başlayan oyuncuları birkaç saniye içinde harcamalarını önlemek için yapılması gerekiyordu. 

Oyunun rekabetçi ve zor yapısına zarar verse de çok sevilen Counter Strike serisinin son oyunu Global Offensive, yeni başlayan oyunculara yönelik böyle bir güncelleme yaparak sağlam bir adım atmış oldu. Fakat bir sorun daha var ki; oyunda gereğinden fazla hileci bulunuyor. Oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunlarının tümünde gördüğümüz hileler CS:GO için haddini aşmış durumda. Hile karşıtı yazılımlar ne kadar iyi çalışsa da her gün yeni bir hile geliştiriliyor, ve hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar tarafından sadece birkaç oyuncu öldürmek için kullanılıyor. Çok can sıkıcı bir durum. Hatta bu hileleri turnuvalarda bile görmeye başladık. Yazık!

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2020 11:37
hile falan yok cs go da oyunu para ile aldıysanız seçkin oluyorsunuz , bedava olan sürümde hileleer var. para ile aldığın cs go ile bedava olan cs go aynı serverlarda değiller.
MK Okuru
MK Okuru 20.06.2020 00:20
Hesabı kuralı 3 yıl oluyor prime ve dün gece girdiğim yoldaş maçın da hile vardı yani paralı hesaplarda da hile görülüyor
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2020 02:07
21lvl olunca otomatik prime oluyosun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2020 18:19
sakın kullanmayın fps aşırı düşüyo 140 dan 45 e düştü ya
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2020 00:32
Bana Çok Farketmedi 40 Fps ti 30 a düştü :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2020 11:51
Böyle devam ederse csgoyu birakin volorant geçin hile yok çok keyifli bir oyun silah bıçak çeşitleri ve Türkçe
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2020 11:49
Bırakın boş işleri hile kulananlara bir çare uretin hileciler yüzünden oyuna giremez olduk korkuyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2020 19:22
Hile yapan alçakların oyunu olmuş artık.
Counter Strike: Global Offensive önemli bir güncelleme aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×