Counter-Strike: GO'da kış esintileri

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 19.12.2013 - 23:43
Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası gibi
Counter-Strike: Global Offensive arkamızda bırakmak üzere olduğumuz kışın havasına yeni girdi. Noel ve yılbaşı yavaşça yaklaşırken Valve "Winter Offensive / Kış Hücumu" ismini verdiği paketini yayınladı. Winter Offensive oyuna iki yeni harita ekliyor. Bunlardan ilki, Cobblestone, aynı adlı CS haritasının güncellenmiş haliyken, diğeri Overpass'te insan ister istemez bir City 17 havası sezinliyor. Bunların haricinde silah dekorasyonları, Noel Baba şapkaları ve benzeri ufak sürprizler de oyuncuları beklemekte. Ayrıca oyunu oynayanlardan seyredenlere, CS: GO'da bu sıralarda herkese rastgele hediyeler dağıtılıyor olacak. Valve yeni yıla CS: GO oynayarak girmeniz için elinden geleni ardına koymuyor yani anlayacağınız. Ne diyorsunuz, bu hediyeler ve yeni haritalar ilginizi tekrar çekecek mi?

Counter-Strike: GO'da kış esintileri
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 15:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Counter-Strike: GO'da kış esintileri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×