Counter-Strike Online’da hastalıklı mutasyon alarmı!

Counter-Strike Online’da hastalıklı mutasyon alarmı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.08.2013 - 11:04
Akıllı zombiler geliyor! Bu evrimden kaçış yok! Bayrama Özel Bonus Mücadele Etkinliği ile yüzde 30 bonux NX’i (oyun içi para) kaçırmayın!
Bugüne kadar her oyuncu yalnızca tek bir bölgede kamp yaparak zombileri kolayca alt edebiliyordu. Ancak yakında mücadele daha da çetinleşecek! NEXON Avrupa tüm yeni silahlarıyla ve bu korkutucu yaratıklara eklenen güncellenmiş becerilerle dolu Zombie: The Mutation modunu (Mutasyon modu) kullanıma sunmaktan gurur duyuyor. Yeni mod ile heyecan ve eğlence katlanarak artacak.

Counter-Strike Online’da hastalıklı mutasyon alarmı!
Zombie: The Mutation modunda zombiler daha akıllı, daha hızlı ve daha güçlü. Çeşitli hastalıkların pençesine düşen zombiler artık daha güçlü saldıracaklar. Hatta siz onlara 3 saniye boyunca saldırmadıkça ya da oldukları yerde durduklarında sağlık puanlarını yenileyebiliyorlar. Zombi gücünün alt edilen insanlardan geldiğini de unutmamak gerekiyor. Alt ettikleri her oyuncu ile dakikalar içinde güçleniyorlar.

Bugün güncellenen iki zombi sınıfı arasında Nata Bıçak’lı Hafif Zombiler ve Çekiç’li Ağır Zombiler yer alıyor.

Ağır Zombilerin insanların hareket kabiliyetini kısıtlayacak tuzaklar kurma yetenekleri bulunuyor. Ancak tuzaklar herhangi bir kurban bulamadıkları müddetçe 20 saniye içerisinde yok oluyorlar. Ağır Zombilerin devasa boyutları onları kolay bir hedef haline getirse de oldukça dayanıklılar. Diğer tüm büyük canavarlar gibi çok yükseğe sıçrayamıyorlar ve diğer zombilere kıyasla daha yavaş hareket ediyorlar.

Counter-Strike Online’da hastalıklı mutasyon alarmı!
Öte yandan Hafif Zombiler ise belirli bir zaman boyunca görünmez hale gelmelerini sağlayan “saklanma” özelliğine sahipler. Normal durumda oldukça hızlı olan ve yükseklere zıplayabilen bu yaratıklar, saklanma özelliğini kullanırken hızlarında ve kendilerini iyileştirme becerilerinde düşüşler yaşıyorlar. İnsanlar gölgelerini takip etmek, gece görüşü gözlüklerini takarak ya da duman bombası atarak görünmez olsalar dahi onları fark edebiliyorlar.

Peki insanların bu mutasyona uğramış zombileri alt etme şansları var mı? Yüzde 90 atış güçlü ve ücretsiz K3 Makineli Tüfek ile yalnızca 2 haftalığına kalıcı eşya olarak satılan Mini Silahlar bu soruna çare olabilir. Heyecan seviyesinin artması için 3 adet günlük özel görev de moda eklenecek.

Counter-Strike Online’da hastalıklı mutasyon alarmı!
NEXON Avrupa, yeni modu kutlamak için İri Etkinliği, İnsan Enfeksiyonu Etkinliği, 3 seri Hayatta Kalan etkinliği, Mücadele Alanı Destek Gelişim Etkinliği, Acil Etkinlik ve Kayıt Etkinliği gibi 7 adet oyun içi etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler yüzde 50 EXP artışından HK23, Wnchester, STG44, MG3 ve Çifte Sonsuzluk gibi özel zombi silahlarına kadar değişen ödüller içeriyor. Yeni moda dahil olan oyuncular tüm zombi eşyalarının tadını çıkarabilecekler.

Son olarak Türkiye’deki CSO hayranlarına özel olmak üzere NEXON Avrupa Bayram Bonus Mücadele Etkinliği’ni bugün başlatıyor. Önümüzdeki yalnızca 5 günlüğüne oyuncular herhangi bir eşya satın aldıklarında yüzde 30’luk EKSTRA BONUS NX’e sahip olabilecekler. Üstelik bu bonus hiçbir şarta bağlı değil, arkanıza yaslanın ve ek NX’inizin keyfini çıkarın.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 12:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×