Counter-Strike Online güncellemelerde hız kesmiyor

Counter-Strike Online güncellemelerde hız kesmiyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 26.02.2014 - 09:51
Yeni bir harita, yeni etkinlikler ve öğelerle savaş alanı giderek ısınıyor!
NEXON Avrupa, tüm dünyadaki online FPS oyuncuları tarafından beğeniyle takip edilen oyunu Counter-Strike Online için yeni bir harita ve heyecan verici etkinlikleri içeren son güncellemesiyle barut kokusunu seven herkesi savaş alanına davet ediyor.

Rakiplerinizin kalplerine korku salmanız için 2 yeni silah ve yeni öğeler
Rakiplerinizi uzak mesafelerden alt etmek için yeni bir keskin nişancı tüfeği mi arıyorsunuz?  SL8’in şarjör başına 5 adet daha fazla mermi kapasitesine sahip ve %2 daha fazla hasar ile isabet oranına sahip yeni versiyonu SL8 Gold ile rakipleriniz, onları kimin vurduğunu anlayamayacak bile. Yeni güncellemeyle oyuna eklenen silahlardan diğeri ise Blaster. Yüksek ateş hızı ve 45 mermilik şarjörüyle savaş alanında dengeleri kolayca değiştirebilecek kurgusal bir saldırı tüfeği.

Yeni güncellemeyle artık silahlarınızı geliştirebileceksiniz. Özel Geliştirme Malzemesi ile silahınızın farklı özelliklerini geliştirin ve maksimum güce ulaşın! Ayrıca silahınızı geliştirirken işler yolunda gitmezse Anti-Geliştirme Malzemesi ile silahınızın değerlerini sıfırlayabilirsiniz. Siz silahınızı geliştirirken arkadaşlarınızın gerekli geliştirmeleri yok mu? Sorun değil, yeni eklenen Üretim Öğesi Çantası ile arkadaşlarınıza malzeme gönderebilir ve güçlerine güç katabilirsiniz. Silahlı Ölüm Savaşında daha güçlü silahlar mı kullanmak istiyorsunuz? O zaman Şanslı Silahşör öğesi tam size göre. Bu öğeyle güçlü silahların çıkma şansını ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca 30’lu Kod Çözücü öğesi de artık oyun içinde satışta.

Counter-Strike Online güncellemelerde hız kesmiyor
Yepyeni bir harita ve ona layık etkinlikler
Counter-Strike Online, oyunseverlere nişancılık yeteneklerini test edebilecekleri yepyeni bir harita sunuyor: Suzhou. Birçok dar kanal ve balkona sahip olan bu harita şimdi senin ve rakiplerinin amansız savaşlarına sahne olmayı bekliyor. Suzhou’da 19 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında ter döken oyuncular, yeni haritanın şerefine %50 bonus TP/Puan kazanıyor. Günde en fazla 5 kere olmak üzere bu haritada 60 dakika oynayan oyuncular ise, seans bitiminden sonra gelecek ödül penceresinde Büyük Medikit (2 adet), Galil (3 gün), Yeniden Doğma (3 adet), AWP (3 gün) ve 3. Sv Puan Kuponu (1 adet) öğelerinden dilediklerine sahip olabiliyorlar. Aynı tarihlerde oyunseverlerin katılabileceği 4 farklı etkinlik daha bulunuyor. Yenilenen Silahlı Ölüm Savaşı modunda 50 kez oynayan oyuncular Şanlı Silahşör (15 gün) öğesine sahip oluyor. Aynı tarihlerde oyuncular Savaş Alanı Desteğinden rastgele olarak Özel Geliştirme Malzemesi (50 adet) kazanabiliyorlar. Ayrıca etkinlik süresinde ilk kez oyuna giren oyuncular TP Kuponu Sv. 3 ile ödüllendiriliyorlar. Etkinlik süresinde öğe yenilemesini aşağıdaki gibi yapan oyuncular ise etkinlik başına bir kez olmak üzere ödüllendirilecek:

Öğe üretimi: Öğe Çantası (1), 1. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1), 2. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1)
Öğe Sökme: Öğe Çantası (1), 3. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1), 4. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1)
Öğe Geliştirme (8. derece): Öğe Çantası (1), Gizli Tarif: Şanslı Zanaatçi (5), Gizli Tarif: Geri Dönüşüm (5), 5. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1)
2. Şifre Kaydı: 6. Sınıf Savaş Şablonu [A] (1), Özel Geliştirme Malzemesi (5)

Yine aynı tarihler arasında sıralama güncellemesi telafi etkinliği kapsamında oyuna ilk kez giriş yapacak oyuncular, TP Kuponu 3. Sv ile ödüllendirilecek.  19 Şubat – 20 Nisan Tarihleri arasında ise en iyi geri dönüş ödülü etkinliği kapsamında oyuna ilk kez giriş yapacak oyuncular AK47 / M4A1 / Desert Eagle / AWP (20 gün), HK23 / Üstün DNA / Hafif Zombi (10 gün) ve Büyük Medikit (10 adet) öğelerini kazanacaklar. 26 Şubat tarihinde ise çok farklı bir etkinlik Türk Counter-Strike Online oyuncularını bekliyor. Kullanıcılar, Galatasaray - Chelsea futbol derbisinden önce ve sonra, %100 bonus TP/Puan kazanacaklar!

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×