Counter-Strike Online yeni haritasıyla herkesi zombi avına davet ediyor!

Counter-Strike Online yeni haritasıyla herkesi zombi avına davet ediyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.03.2014 - 15:28
Skull 9 savaş baltasıyla yeni “Çıkmaz Yol” haritasında fırtına gibi esin!
NEXON Avrupa, her oyuncunun kalbinde özel bir yere sahip olan Counter-Strike Online için yeni bir harita ve etkinliklerle mart ayına hızlı bir giriş yapıyor. Siz de bu efsanenin bir parçası olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Zombi Senaryo için yeni bir harita ve savaş baltası Skull 9

NEXON Avrupa, Counter-Strike Online’ın sevilen oyun modlarından Zombi Senaryo için yepyeni bir harita olan Çıkmaz Yol’u oyunseverlerin beğenisine sunuyor. Hararetli bir zombi savaşı için özel olarak tasarlanan haritanın yanı sıra Skull 9 savaş baltası da oyuna eklenen yeni bir silah. Özellikle zombilere büyük hasar veren ve tek savuruşta birden fazla hedefi vurabilen bu balta, yeni haritayı keşfederken en büyük yardımcınız olacak.

Counter-Strike Online yeni haritasıyla herkesi zombi avına davet ediyor!


Etkinlikler hız kesmeden devam ediyor

Counter-Strike Online, yeni haritasını oyunun müdavimlerinin artık alıştığı üzere heyecan verici etkinliklerle kutluyor. 5 – 19 Mart tarihleri arasında tam 4 etkinlik oyunseverleri bekliyor. Zombi Senaryo modu için yeni yayınlanan harita Çıkmaz Yol’da savaşan oyuncular %50 bonus TP/Puan kazanacak. Yine Çıkmaz Yol haritasında 4 kişiden fazla kişiyle haritayı tamamlayan oyuncular, günde bir kere olmak üzere HK23 (2 gün), Yeniden Doğma Süresini Kısaltma (2adet), Hafif Zombi (2 gün), Üstün DNA (2 gün), Raund Tekrar Dene (2 adet) ve Büyük Medikit (3 adet) öğelerinin sahibi olacak. Kırmızıyı sevenlerdenseniz sıradaki etkinlik sizin için. Savaş Alanı Desteği etkinliği kapsamında popüler keskin nişancı tüfeği AWP’nin kırmızı versiyonu Savaş Alanı Desteği’nde sizi bekliyor. Ayrıca bu etkinliğe 7 gün üst üste katılan oyuncular 1 adet Gelişmiş Kod Çözücü sahibi olacak.

Counter-Strike Online yeni haritasıyla herkesi zombi avına davet ediyor!

Ekran görüntünü Facebook’ta paylaş ve kazan!

Yeni harita Çıkmaz Yol’da oynarken Facebook özelliğini kullanarak F6 tuşuyla ekran görüntünüzü alıp Facebook üzerinden paylaşın ve Zombi İkiye Katlama’ya sahibi olun. 5 paylaşımda bulunan oyunculara 1 günlük Zombi İkiye Katlama hediye edilirken, 10 paylaşımla 3 günlük, 20 paylaşımla ise 10 günlük Zombi İkiye Katlama kazanma şansı Türk Counter-Strike Online oyuncularını bekliyor.

Counter-Strike Online yeni haritasıyla herkesi zombi avına davet ediyor!
- Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×