Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!

Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!

Mert Günhan
Mert Günhan 20.03.2014 - 15:03
İnsan Senaryo modunda oyuncular özel donanımlı askeri birliklere karşı savaşıyor!
Nexon Avrupa, eklenen yeniliklerle popülerliğini sürdüren Counter-Strike Online için yeni bir oyun modunu duyurdu. Yeni mod İnsan Senaryo’nun geçtiği Çöl Fırtınası haritasında üstün donanıma sahip özel askeri birliklere karşı siz ve takımınız ne kadar dayanabileceksiniz?

Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!
Çöl Fırtınası haritasında oyuncuları hararetli bir savaş alanı bekliyor. Vanguard isimli özel donanımlı askeri birlik, temas sağladığı düşmanları tüm gücüyle yok etmeye çalışırken, oyuncular takım arkadaşlarını bir an olsun göz önünden ayırmamak ve nişancılık yeteneklerini sonuna kadar kullanmak zorunda. Uzak ve orta mesafeli savaşlara sahne olması beklenen harita için oyuncuların uygun ekipman seçimi yapması hayati önem taşıyor. Ayrıca oyuncular bu haritada Savaşta Yeniden Doğma, Raunt Tekrar Deneme, İlk Yardım Çantası ve Taret öğelerini de zafere ulaşmak için kullanabiliyorlar. Oyuncuların belirli bir sürede, belirli sayıda düşmanı alt etmeye ve hedef bölgeye ulaşmaya çalıştığı görevler arasında günlük olarak Titanı Öldür ve Bombardıman Koruyucusu bulunurken onur görevlerinde ise Evrimci ve Ölüm Makinesi oyuncuları bekliyor. Haritayı tamamlayan oyuncular ise Comanche’nin Kara Kutusu, Pilotun Asker Künyesi, İHA (İnsansız Hava Aracı) Kontrol Çipi ve değerli öğeler içeren Dr. A’nın Güvenlik Çantası’na sahip olacaklar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×