Counter Strike: Source'a güncelleme

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Counter Strike: Source'a güncelleme
Counter Strike: Source'a güncelleme


Valve'dan yapılan açıklamaya göre klasik FPS Counter-Strike: Source'a çıkarılan yeni güncelleme indirilebilir durumda. Bu yeni yamayla birlikte oyun motorunda biraz temizliğe gidilmiş gözüküyor. Özellikle .smx, .gcf ve .sys gibi boş yer kaplayan dosyalarının indirilmesi sona ermiş bulunuyor. Dosya şu an indirilebilir durumda ve Steam programınızı tekrar başlatarak yamayı kurabilirsiniz.

kaynakYorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Counter Strike: Source'a güncelleme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×