Counter Strike'a Battle Royale modu mu geliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.12.2017 - 16:53
CS: GO için oldukça önemli bir detay ortaya çıktı

Counter Strike: Global Offensive için oldukça önemli bir detay oraya çıktı. Bildiğiniz gibi Battle Royale ve Survial tarzındaki oyunlar son dönemde oldukça revaçta. Her ne kadar daha önce birçok örneğini görmüş olsakta bu türün bu kadar çok konuşulmasında Playerunknown's Battlefrounds, yani PUBG'nin payı büyük. Daha sonrasında çıkan Fortnite'da PUBG'nin ardından sağlam adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. İşte bu oyunların izinden Counter Strike'ın da gidebileceğine dair dedikodular ortaya çıktı.

CS: GO için Survival modu gelebilir.

Dedikoduların kaynağında ise oyunun son güncellemesindeki dosyalar bulunuyor. Valve News Network kanalının ortaya çıkardığı bu dosyalarda sık sık Survival Mode ibarelerine rastlanmış. Hem haritalarda hem de oyundaki bazı eşya isimlerinde Survival ibaresi bulunuyor. Ayrıca yine güncelleme dosyalarında farklı bir tema müziğine de rastlayan kanal, bu müzikte doğa sesleri olduğunu ortaya çıkarmış.

Tabi bu konuda Valve tarafından henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. İlerleyen dönemlerde CS: GO için PUBG tarzında ya da çok daha farklı bir Survival, yani hayatta kalma modu gelebilir. Siz ne düşünüyorsunuz, böyle bir mod CS: GO için uygun olur mu?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 17:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 22:54
Survival island vs gibi command'ler 2v2 madalya görevleri için yapılmıştı. 2 kişi 30 dalga bota karşı hayatta kaldıkça her round can vermesi veya island adı altında görev haritası gelmesi vs. izlenme için bunları kullanarak haber atılmış sadece
Kalan Karakter : 300 Gönder
erhansol
erhansol 19.12.2017 10:37
asıl cs go da olması gereken mod zaten. umarım yaparlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 03:13
Heyecanlandım. Acaba araç kullanma mekanikleri de olucak mı? 100 kişilik bir mod olması mümkün mü?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 03:00
CS'de futbol modu bile var, neden olamasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 01:37
Abi saka falan mi yapiyosunuz cidden oyundaki hack durumu ile ilgilenmekten baska her seyle ilgileniyolar ya yok yeni mod yok skin bu gidisle daha cok oyuncu kaybeder valve...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Counter Strike'a Battle Royale modu mu geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×