Counter Strike'ın efsane haritası olan Dust II geri döndü

Counter Strike'ın efsane haritası olan Dust II geri döndü

Kerem Koldakoç
Kerem Koldakoç 23.04.2018 - 00:13
Efsane geri döndü

Her mücadeleci oyunun Blood Gulch, Facing Worlds, 2Fort, de_dust2 gibi oyuncular tarafından daha fazla sevilen, daha fazla akılda kalan haritaları vardır. Dust II'de bu haritalardan birisidir. Counter Strike oynayan insanların çoğu bu haritanın oyunun en dengeli ve hatta oyunun en güzel haritası olduğunu düşünüyorlardı. Ama bu harita geçtiğimiz aylarda oyundan bir süreliğine kaldırılmış ve yeni hali ile geçtiğimiz Ekim ayında oyuna tekrar dahil edilmişti. Ancak haritanın yeni versiyonu oyuncular arasında beklenen ilgiyi görmemişti. Bunu gözardı etmeyen yapımcılar, haritanın klasik versiyonunu oyuna tekrar dahil etmeye karar verdiler. 

Counter Strike'ın efsane haritası olan Dust II geri döndü

Counter Strike'a geçtiğimiz günlerde gelen son yama ile haritanın elden geçirilmiş hali oyunun harita havuzuna tekrar dahil oldu ve mücadeleci karşılaşmalar için kullanılabilir hale geldi. Dust II'nin oyuna tekrar dahil edilmesi bir çok oyuncuyu mutlu etti ama bu haritanın oyuna dahil edilmesi, başka bir haritanın oyundan kaldırılmasına sebep oldu. Yapımcılar Dust II'ye yer açmak için Cobblestone haritasını mücadeleci oyun havuzundan çıkardı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 16:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×