Cowboy Bebop iptal edildi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.12.2021 - 11:43
Son dönemde, büyük ümitler ve yatırımlar ile Netflix tarafından yayına alınan Cowboy Bebop iptal edildi.

Netflix'in son dönemdeki önemli bilim kurgu yapımlarından, yayına girdikten nerede ise birkaç hafta sonra Cowboy Bebop iptal edildi. İlk sezon için on bölüm yayınlanan dizinin sonraki sezonları gelmeyecek. 

Cowboy Bebop iptal edildi

Oldukça popüler olan bir animeye dayanan dizi, Netflix platformunda yer almasıyla birlikte, hem hayran kitlesi hem de eleştirmenler tarafından yoğun eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Dizinin animasyonları, orijinal seriye benzerlikleri nedeniyle övülürken, olay örgüleri, karakterler ve senaryoların tümü önemli eleştirilere maruz kaldı.

Cowboy Bebop iptal edildi

Netflix, Cowboy Bebop'un canlı aksiyon versiyonunu Kasım 2018'de duyurulmuştu. Baş rolleri için John Cho, Mustafa Shakir ve Daniella Pineda Spike Spiegel, Jet Black ve Fate Valentine açıklanmıştı. Thor: The Dark World ve Thor: Ragnarok'un yazarlarından olan Christopher Yost tarafından geliştirilen ve yönetilen dizinin akibeti, diğer projeleri kadar iyi olmadı ne yazık ki. Cowboy Bebop, yayınlanan on bölümün ardından, Netflix'in iptal edilen dizileri arasında yerini aldı.

Yapımı hala izlemek isteyenler Netflix'te bulabilirler. Aynı zamanda dizinin orijinali olan animasyon serisi de Netflix üzerinden izlenebilmekte. 

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 00:10
Sadece 3. Bölümün ortasına kadar dayanabildim. İyi olmuş. Bence çektikten sonra direkt çöpe atsalar daha iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2021 12:16
Japonları, beyaz karakterleri zenci yapmaya devam edin daha çok iptal edilen diziniz olur. İyi ki witcher iptal olmadı. Doğru düzgün tek bir ilgi çekici fantastik serileri var zaten o da gitmesin.
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2021 05:12
Jet'in zenci olması o kadar göze batmıyor aslında. Hatta diziyi izlemeden önce de Jet karakteri zenci olarak aklımda kalmış. Görsel tarz olarak biraz B.A. Baracus'e benziyor çünkü (A takımındaki Mr.T). Hatta doğrudan onu baz almış bile olabilirler.
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 00:59
Hikayede ki hiç kimse Japon değil ki. :) Spike Marsta doğmuş, Jet , Jüpiter'in bir uydusunda, Ed ise dünya diye geçiyor. Faye ise Singapurdan. Japonlar yaptı diye karakterleri de Japon olacak diye birşey yok. İptaline de hiç üzülmedim. Hikayesi berbattı. Ucuz cosplay filmler gibi gözüküyordu.
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2021 16:01
hbo+ paramont+ gibi platformlar tr'ye ofis açtı. Disney plus'da zaten türkiyeye giriyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2021 05:09
Animesinden farklı bir havaya sahip olsa da iyiydi bence de. Yalnız dizi yapım aşamasındayken Watanabe'den danışmanlık hizmeti almış olmalarına rağmen hiç danışmamaları kötü olmuş. Bir diğer kötü şey de son dönem moda olan karakterleri eşcinsel yapma işi. Keşke orjinaline daha sadık kalsalardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 13:34
Bence o kadarda kötü değildi. Koatik atmosferi sonuçta yansıtmıştı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 00:14
Rezalet ötesi. Marveli kaybedince klasikleri rezil etmeye başladılar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cowboy Bebop iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×