Crackdown 2'ye yeni DLC

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.07.2010 - 11:05
Oynanış değişecek mi?

Crackdown 2 için çıkacak yeni DLC'nin ayrıntıları yayımlandı.

Yeni DLC'yle birlikte zırhımızın rengini değiştirebileceğiz. Toy Box adı verilen DLC'yle birlikte oyuna "keys to the city" modu da eklenmiş olacak. Ayrıca bir çok yeni cihaz ve araç da bu DLC paketiyle oyuna eklenecek.

Bunun dışında hala içeriği belli olmayan ikinci DLC paketiyle ilgili yapılan açıklamalarda, oyuna yeni modların ekleneceği, yeni harita paketlerinin entegre edileceği ve oyunun oynanışının tamamen değişeceği söyleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crackdown 2'ye yeni DLC

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×