Crackdown 3 ertelendi

Crackdown 3 ertelendi

Furkan Güler
Furkan Güler 17.08.2017 - 10:00
Microsoft'un en çok güvendiği oyunun ertelenme haberi Xbox One fanlarını yine üzdü.
Xbox One tarafında Microsoft'un rakiplerine gösterdiği en güçlü silahı Crackdown 3'ün ertelendiği açıklandı. Oyuncular, yayınlanan son videolardan sonra oyunun final aşamaya geldiğini düşünüyordu. Ancak anladığımız kadarıyla geliştiricilerin oyun için daha yapacak çok işleri var gibi gözüküyor. Gelen bilgilere göre oyun, 2018'in ilkbahar aylarında çıkacak. E3 ve San Diego Comic Con'da yayınlanan videolardan gördüğümüz kadarıyla Crackdown 3'ün pek fazla bekleneni veremeyeceğini belirtmiştik.

Crackdown 3 ertelendi
Açık dünyada özensiz yan görevlerden ve sağı solu patlamadan ibaret olan oyundan muhtemelen geliştirici ekip Reagent Games de pek memnun değil. Xbox One tarafının favori oyunu olan Crackdown 3'ün, oyuncular tarafından bu sene içerisinde çıkması bekleniyordu. Hatta söylentiler, Crackdown 3'ün oynanış mekaniklerinin revize edileceğine işaret ediyor.

Crackdown 3 ilk olarak E3 2014'te karşımıza çıkmıştı. Oyunun 2016'da çıkması bekleniyordu fakat sonra oyunun 2017'de çıkacağı açıklandı. Şimdi ise oyunun 2018 yılına ertelenmesi Xbox One fanlarını üzecektir. Umarız oyun bir kez daha ertelenmez ve 2018 yılında Crackdown 3'ün başına oturabiliriz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×