Crash Bandicoot 4, 100'den fazla seviyeye sahip olacak

Özgür Deveci
Özgür Deveci 28.06.2020 - 13:13
Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak platform oyunu Crash Bandicoot 4: It’s About Time'ın 100'den fazla seviye içereceği ortaya çıktı.

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak platform oyunu Crash Bandicoot 4: It’s About Time'ın 100'den fazla seviye içereceği ortaya çıktı. Yaklaşan Crash Bandicoot 4: It's About Time için sızdırılmış bir promosyon e-postası, oyunun yeni oyun modları ve yetenekleriyle birlikte 100'den fazla seviye içereceğini gösteriyor.

Crash Bandicoot 4, 100'den fazla seviyeye sahip olacak

Crash Bandicoot 4, 100'den fazla seviyeye sahip olacak

Bir Twitter kullanıcısı Broski tarafından paylaşılan ekran görüntülerine baktığımızda yeni yetenekler ve oyun modlarının yanı sıra 100'den fazla oyun seviyeye sahip olacağını görüyoruz. Karşılaştırma yapacak olursak, orijinal Crash Bandicoot oyunu 26 seviye, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back 27 seviye ve Crash Bandicoot 3: Warped'da 32 seviye içeriyordu. Bunlara boss savaşlarının da dahil olduğunu belirtelim. Üç oyunu içeren Crash Bandicoot N. Sane Trilogy bile 85 seviyeye sahipti. GameStop'un müşterilerine gönderdiği bir e-posta içerisinde Crash Bandicoot 4: It’s About Time'ın 100'dan fazla seviye içereceği ortaya çıktı.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bilmeyenler için oyununun konusu şu şekilde. Kıpır kıpır ve yepyeni Crash Bandicoot oyunu It’s About Time heyecanı başlıyor! Zamanın paramparça olduğu bir maceraya en sevdiğin keseli hayvanlarla birlikte dört koldan dal. Neo Cortex ve N. Tropy geri döndü ve sadece bu evrene değil çoklu evrenin tamamına bir saldırı düzenlemek üzereler! Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya hazır. Yeni beceriler var mı? Evet. Oynanacak daha fazla karakter var mı? Kesinlikle. Peki ya alternatif boyutlar? Tabii ki. Saçma ötesi elebaşlarından ne haber? Hem de bir sürü. Peki ya havalı şeyler? Kortun üstüne bahse girebilirsin. Bir saniye, kort mu? Yani kot şort mu? Bu evrende hangisi ne, kim bilir?

Crash Bandicoot 4: It's About Time, 2 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Ayrıca oyunu dijital ortamda satın aldığınızda Crash ve Coco için nostaljik Totally Tubular dış görünümleri senin olacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 15:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2020 12:51
Ne alakası var crash gelsinde tabiki real game yakın gelsin karakter anime değilde daha gerçekçi gözüksün benim derdim bu ben bu saatten sonra bu pahalı konsoldan anime karakterle keyif almam o karakteri canlı bir varlık gibi hissetmem lazım yok öyle kandırmaca ayık olun sizde biraz,,
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2020 21:37
""Hakanefe""aynen kanka real atmosfer ve gerçek adrenalin konsol bizleri tatmin edecektir,,,yoksa real game'den korkuyomusun gerçek zombiler üstüne geldiği zaman ,,yada fifa da gerçek ronaldolarla, messilerle real bir deneyim yaşamak sana ve sizin gibilere tersmi geliyor korktunmuuuuuuuuuuu,,,,,,,
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2020 10:01
Aga crash bu crash . Gerçek hayatta olmayan bir karaktere bile Real Life yorumu yapıyon. Kendini aştın iyice.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2020 15:38
2021'yaz aylarında sony 8K oled 65 inç tv'sini piyasaya sürecek,,o güzelim ekrana ancak çizgi film donanım gücünü layık kılan ps5'ini ben nasıl layık görücem onu düşünüyorum,,tv 'ler kendini aşarken konsolların halen onca sene insanlaştırılmış karakterlere adım atmaması inanılır gibi değil,,,,
hakanefe
hakanefe 28.06.2020 21:25
oyundan anladığın insanlaştırılmış karakterler mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2020 19:28
İçi boş olduktan sonra 200 olsa ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crash Bandicoot 4, 100'den fazla seviyeye sahip olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×