Crash Bandicoot 4: It's About Time oynanış videoları yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 25.07.2020 - 10:57
Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak platform oyunu Crash Bandicoot 4'ün yeni oynanış videoları yayınlandı.

Toys For Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak orijinal üçlemenin devamı niteliğinde olan Crash Bandicoot 4: It’s About Time'dan çok sayıda oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan oynanış videolarına baktığımızda Snow Way Out ile Dino Dash seviyelerine ek olarak Dr. Neo Cortex karakterini daha yakından görüyoruz.

Crash Bandicoot 4: It's About Time oynanış videoları yayınlandı

Crash Bandicoot 4: It's About Time oynanış videoları yayınlandı

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak platform oyunu Crash Bandicoot 4: It’s About Time'ın yeni oynanış videoları yayınlandı. Yabancı oyun basınının saygın isimlerinden Destructoid, Famitsu (Japanese), Game Informer, GameSpot, GamesRadar, IGN ve USgamer başta olmak üzere yayınlanan oynanış videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kıpır kıpır ve yepyeni Crash Bandicoot oyunu It’s About Time heyecanı başlıyor! Zamanın paramparça olduğu bir maceraya en sevdiğin keseli hayvanlarla birlikte dört koldan dal. Neo Cortex ve N. Tropy geri döndü ve sadece bu evrene değil çoklu evrenin tamamına bir saldırı düzenlemek üzereler! Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya hazır. Yeni beceriler var mı? Evet. Oynanacak daha fazla karakter var mı? Kesinlikle. Peki ya alternatif boyutlar? Tabii ki. Saçma ötesi elebaşlarından ne haber? Hem de bir sürü. Peki ya havalı şeyler? Kortun üstüne bahse girebilirsin. Bir saniye, kort mu? Yani kot şort mu? Bu evrende hangisi ne, kim bilir?

Crash Bandicoot 4: It's About Time, 2 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Ayrıca oyunu dijital ortamda satın aldığınızda Crash ve Coco için nostaljik Totally Tubular dış görünümleri senin olacak. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Canadian Guy Eh

Dengeki Online

Destructoid

Famitsu


Game Informer


GameSpotGamesRadar


IGN


Kinda Funny Games


PlayStation Access


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2020 09:55
tam bir old school platform oyunu :). dertsiz tasasız oynayıp stres atacağınız fast paced tadında olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2020 18:24
biraz farklı geldi sanki ? umarım iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2020 11:31
Fiyatından dolayı 100ün altına düştüğü zaman alır oynarım yani 3 4 sene sonra bir oyuna 500tl vermem hiç bazıları gibi oyunlar bizede bedava gelse tamamda gelmeyeceği NEYSEEE
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crash Bandicoot 4: It's About Time oynanış videoları yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×