Crash Bandicoot N. Sane Trilogy diğer platformlara geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.03.2018 - 14:42
Beklenen haber Activision'dan geldi

Playstation markası ile özdeşleşen karakterlerden biri olan Crash Bandicoot, son olarak geçtiğimiz Haziran ayında karşımıza çıkmış ve orjinal 3 oyunu ile geri dönmüştü. İlk etapta PS4'e çıkan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için beklenen haber geldi ve oyunun diğer platformlara çıkacağı da açıklandı.

Crash Bandicoot diğer platformlara geliyor

Günün ilk saatlerinde gerçekleşen Nintendo Direct sunumunda oyunun Switch sürümü zaten duyurulmuştu. işte bu duyurudan sonra Activision resmi bir açıklama yaptı ve oyunun PC ile birlikte Xbox One'a da çıkacağını duyurdu. Böylelikle uzun zamandır dedikodu olarak dolaşan haberler de doğruluk payı kazanmış oldu. Oyunun diğer platformlar için yani PC, Xbox One ve Switch için 10 Temmuz'da çıkacağı da açıklandı.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy içerisinde serinin 3 oyunu da bulunuyor. Yani bu trilogy paketinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, and Crash Bandicoot 3: Warped oyunları yer almakta. Oyunda ayrıca Crash'in kız kardeşi Coco ile oynama şansına da sahip olacağız. Konu ile ilgili yayınlanan duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 21:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 21:22
PS4'ü bu oyun için mi aldık sanki? Uncharted, The Last of Us, Ratchet Clank, Until Dawn, İnfamous vs. vs. milyon tane oyun var daha PlayStation'da. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2018 01:31
Gelsin ya sevindim bu haberi gördüğüme :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2018 21:20
Bu oyun için ps4 alanlar neredesiniz :D :D :D :D :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2018 19:17
Bu oyun için "PS4 EKSKILUSİFFFF" diyerek PS4 alan sazan sürüsü elini kaldırsın da biz "PC MASTER RACE" oyuncuları bir görelim bakalım! :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy diğer platformlara geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×