Crash Bandicoot Xbox One'a mı geliyor?

Crash Bandicoot Xbox One'a mı geliyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.07.2017 - 17:43
Yayınlanan görsel ile birlikte dedikodular da iyice artmaya başladı
Crash Bandicoot N.Sane triology'nin Xbox One'a geleceği dedikodusu daha da güçlendi. Press Start'ın haberine göre, Crash Bandicoot N. Sane triology projesinde çalışan Kara Visa, oyun için yaptığı Save/Load görsellerini interten portfolyosuna ekledi. Eklenen görselde, oyunun kayıt ekranında aşağıda Select ve Back tuşları Xbox kontrollerinin görsellerine sahip. Bildiğiniz üzere PlayStation'ın tuşları X, O , üçgen ve kareyken, Xbox kumandasının tuşları X, A , B, Y.

Crash Bandicoot Xbox One'a mı geliyor?
Bu görsel ile birlikte, Crash Bandicoot'un Xbox'a geleceği haberi iyice gündeme geldi. PlayStation Ireland'ın atmış olduğu Tweet'de, oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için "önce" çıkacağı belirtilirken, sonrasında bir başka Tweet'de oyunun PlayStation 4'e özel olacağı söylenmişti.

Biz bu görseli ne kadar inandırıcı bulmasak da Crash Bandicoot N. Sane triology'nin Xbox One'a gelmesi fikri bizi heyecanlandırdı.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2017 09:29
Her platformda cıksın pc de dagil herkes crash le tanıssın hem belki satışları iyi olursa tamamen yeni bir yapım çıkartırlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 21:19
gelir sanırsam kutusunun üzerinde ps e özel yazmıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 21:07
keske pc ye de gelse be ne ıyı olur du :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 20:10
Şahsen oyunu Naughty Dog yapsaydı ve hakları hala onda olsaydı ihtimal dahi vermezdim. Ancak oyun Activision'da ve çıkardığı önceki Crash oyunlarını da Xbox platformuna çıkartmıştı. Haliyle çıkarabilir. Hatta Karı yüksek tutmak istiyorsa Pc'ye bile düşükte olsa bir ihtimal çıkabilir. Ama 1 yıl sonra
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×