Crea performans ve multimedya açığını kapatıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Crea performans ve multimedya açığını kapatıyor
Crea'nın geliştirdiği dizüstü bilgisayarı NX5, Blu-ray ile HD videoların tek bir diskte saklanabilmesinde yardımcı olurken, aynı zamanda çok büyük miktarda veri depolamaya da yardımcı oluyor. Tek tabakalı bir Blu-ray diskte 25 GB'lık kapasitesi ile iki saatten fazla HDTV kalitesinde görüntü veya 13 saat civarında standart çözünürlüklü görüntü saklanabiliyor. Çift tabakalı biçimi ise 50 GB veri depolama kapasitesine sahip. NX5, Intel'in 45 nm Core 2 Quad işlemcisi ve 4GB DDR2 RAM'e sahip. Bilgisayar içinde dokuz hücreli lityum iyon batarya bulunuyor. Böylece kullanıcılar bilgisayarlarını 4 saat süreyle şarj etmeden kullanabilme ayrıcalığına kavuşuyor.

320 GB'lık sabit diske sahip NX5'te çalınmaya karşı parmak izi teknolojisi kullanılmış. Böylece bilgisayar çalınsa bile bu teknoloji sayesinde bilgisayarın kullanılması mümkün olmuyor. Ayrıca NX5'e 2,0 MP çözünürlüğünde web kamerası da dahil edilmiş. 1.699 USD'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan NX5 hakkında daha fazla bilgi için www.crea.com.tr adresine bakabilirsiniz.

Crea performans ve multimedya açığını kapatıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crea performans ve multimedya açığını kapatıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×