Create duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 19:27
EA'den hayalleriniz üzerine kurulu bir macera
EA Games, yeni oyunu Create'i duyurdu.Hayal gücünüze dayalı olarak işleyecek olan bu oyun, bu Sonbahar döneminde PS3, X360, Wii, PC ve Mac platformları için raflarda olacak. Create, çözümleri oyuncuların yaratıcılığıyla ortaya çıkacak eğlenceli mücadeleler sunacak.

Create duyuruldu
Oyun alanını keşfedip, bölümlerdeki bulmacaları çözen ve dünyalarını şekillendiren oyuncuların sayısı arttıkça daha fazla ödül açılacak. Oyuncular kullanımı kolay fırça ve araçlar, dokular, dekorlar ve animasyonlu nesneler kullanarak ortamlar tasarlarken hayal güçlerini serbest bırakacaklar.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Create duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×