Creative ZEN NEEON 2

Creative ZEN NEEON 2

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Creative ZEN NEEON 2
ZEN NEEON 2 daha önceki 2 nesil ZEN NEEON' lardan farklı olarak 1.5" lik CSTN ekrana sahip. Tabi ki bu ekran sayesinde en aydınlık ve parlak ortamlarda dahi, rahatlıkla fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve videolarınızı izleyebilirsiniz.

ZEN NEEON 2' nin de önceki nesil ZEN NEEON' larda da olduğu gibi de ön yüzünü etiketleriyle süslemeniz ve MP3 çalarınızla tarz yaratmanız mümkün. Kolayca değiştirilebilen etiketleri sayesinde her gün yeni bir mp3 çalarınız olabilir.

1 GB, 2 GB ve 4 GB 'lık kapasite seçenekleri ile ZEN NEEON 2' nize binlerce fotoğraf, 2000 adete kadar şarkı veya saatlerce video yükleyebilir ve böylece gittiğiniz her yerde, seyahatlerinizde veya tatillerinizde eğlencenizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

ZEN NEEON 2 'nin Line-in girişi ile herhangi bir müzik çalardan anında MP3 kaydı yapmanız mümkün. Hatta isterseniz üzerindeki mikrofon sayesinde ses kaydı da yapabilirsiniz.

ZEN NEEON 2' nizin Li-ion pili sayesinde, 20 saat boyunca kesintisiz müzik dinlemek ve 8 saat kesintisiz video izlemek mümkün.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×