Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor
Microsoft firması yeni aksiyon/uçuş oyunu olan Crimson Skies: High Road To Revenge'i duyurdu ve E3 fuarında da gösterime sunacağını belirtti. Oyunda uçuş simulasyonlarındaki binbir türlü ayar ile uğraşmadan aksiyon havasında çeşitli görevleri yaparak başarı sağlamaya çalışıyoruz. Single ve multiplayer'ın bulunduğu oyunda savaş uçaklarımızın silahları yanında ayrıca çevreyi de silah olarak kullanabileceğiz, örneğin bir su kulesine ateş ederek yerdeki düşmanların üzerine çökertebileceğiz, köprüleri yıkabileceğiz. Ayrıca napalm missile, magnetic gripple, sandstorm cannon gibi birbirinden değişik silahları da uçaklarımızda kullanabileceğiz. Multiplayer modunda da yine görevleri hatta 4 kişilik split screen modunda oynayabileceğiz. Oyunla ilgili daha bir sürü detay E3 fuarında verilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×