Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor
Microsoft firması yeni aksiyon/uçuş oyunu olan Crimson Skies: High Road To Revenge'i duyurdu ve E3 fuarında da gösterime sunacağını belirtti. Oyunda uçuş simulasyonlarındaki binbir türlü ayar ile uğraşmadan aksiyon havasında çeşitli görevleri yaparak başarı sağlamaya çalışıyoruz. Single ve multiplayer'ın bulunduğu oyunda savaş uçaklarımızın silahları yanında ayrıca çevreyi de silah olarak kullanabileceğiz, örneğin bir su kulesine ateş ederek yerdeki düşmanların üzerine çökertebileceğiz, köprüleri yıkabileceğiz. Ayrıca napalm missile, magnetic gripple, sandstorm cannon gibi birbirinden değişik silahları da uçaklarımızda kullanabileceğiz. Multiplayer modunda da yine görevleri hatta 4 kişilik split screen modunda oynayabileceğiz. Oyunla ilgili daha bir sürü detay E3 fuarında verilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crimson Skies: High Road To Revenge geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×