1/5

Cross Fire'a güncelleme

Uğur Nayır
Uğur Nayır 27.07.2011 - 11:52
Yeni silahlar ve harita
F2P (Free to Play) olarak yani bedava oynanabilen Cross Fire için yeni bir güncelleme yayınlandı. Oyunun otomatik olarak indirdiği güncelleme ile birlikte Chinatown isimli yeni bir Deathmatch haritası, M37 Stakeout ve  Galil ARM isimli iki yeni silah ekleniyor. Online Military FPS diye nitelendirilen yapımı oynamak isterseniz sitesinden indirebilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×