Crossout'un grafikleri geliştirildi

Crossout'un grafikleri geliştirildi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 19.07.2017 - 11:53
Ayrıca iki yeni oyun mod'u geldi
War Thunder ile MMO piyasasının sağlam yapımlarından biri haline gelen ve oldukça büyük bir oyun kitlesine hizmet vermeye başlayan Gaijin Entertainment, yeni oyunları ile çevirimiçi piyasaya hitap etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Enlisted oyununu duyurup, 2. Dünya Savaşı FPS oyunu ile karşımıza çıkan Gaijin, Crossout ile Post Apokaliptik dünyaya da adım atmıştı.

Crossout'un grafikleri geliştirildi
Kendi araçlarınızı tasarlayarak PvP yapabildiğiniz Crossout, bugün açıklanan rakamlara göre toplamda 3 milyonluk oyuncu sayısına ulaşmış durumda. PvP savaşlarında 150 milyondan fazla aracın da yok edildiğini belirten yapımcılar, şimdiye kadar toplam 8 milyon yeni ekipmanın tasarlandığını da belirtmiş. Ayrıca oyunun marketinde günde 1 milyondan fazla alışverişin yapıldığı da belirtiliyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Crossout'a gelen yeni güncelleme ile birlikte Nvidia kullanıcıları için oyuna HBAO+ özelliği eklendi. HBAO+ ile birlikte oyuncular özellikle poligon birleşimlerindeki gölgelenme efektlerinde gözle görülür bir kalite artışı yaşayacak. Ayrıca yeni güncelleme, oyuna Brawl mode ve Clan savaşları mod'unu da eklemiş durumda. Yeni güncellemeyi oyunun istemcisi üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 20:17
ps4 de oynadım ama oyun super kasıyodu ınternet yavaslıgındanmı nedır anlyamadım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 15:56
Abii daha steama cıkmadı kanser olcam steama cıkartın artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 13:40
Lütfen paragonada yer verin sadece bir rica
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×