Crusader Kings 3 Ruler Designer güncellemesi çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.11.2020 - 16:00
Crusader Kings 3 için çıkan yeni güncelleme, strateji rol-yapma oyununa daha akıcı bir oyun deneyimi için düzeltmeler de getiriyor.

Paradox Interactive bugün, eleştirmenlerce beğenilen strateji oyunu Crusader Kings 3 için Ruler Designer (Yönetici Karakter Tasarımı) özelliğini ücretsiz bir güncelleme olarak yayınladı. Bu özellik, oyuncuların azizleri ve günahkarları, dahileri ve dolandırıcıları, yakışıklı haydutları ve çirkin bilginleri tamamen kişiselleştirmesine olanak tanıyor. Ruler Designer özelliğinin yanı sıra, oyuna birkaç önemli güncelleme ve düzeltme getiren yeni bir yama da yayınlandı.

Crusader Kings 3 yeni güncellemesi çıktı

Piyasaya sürüldüğü 1 Eylül 2020’den bu yana Crusader Kings III oyuncuları, tarihi hükümdarların yerine defalarca geçtiler ve onları görkemli bir zafere veya talihsiz bir yenilgiye götürdüler. Ruler Designer özelliğiyle oyuncular, görünüm, yaş, etnik köken, cinsel yönelim ve daha fazlasını kapsayan özelleştirme seçenekleriyle en iyi veya en kötü hükümdarları tasarlayabilirler ve ardından oyunun ayırt edici özelliği haline gelen kargaşaya ve dramaya hızla dalabilirler.

- Hükümdarınızın başlangıç bölgesini seçin ve ardından tasarımcıya giriş yapın.

- Özellikler ekleyin ve becerilerinde ince ayar yapın. Parlak bir stratejist veya kutsal yönetici olun.

- Herhangi bir kültür, din özelliği veya cinsel yönelimle erkek veya kadın olarak oynayın.

- Görünümleri saç uzunluğu, ten rengi, kaş şekli ve çok daha fazlasını içeren binlerce seçenekle özelleştirin.

Crusader Kings 3 Ruler Designer güncellemesi çıktı

Eşsiz karakterler yaratma özelliği, Crusader Kings II'nin önemli bir parçasıydı ve oyunun en çok aranan genişleme özelliklerinden biri olduğunu kanıtladı. Paradox Interactive, bugün gelen güncellemeyle bu özelliği tüm oyuncuların keyif alması için Crusader Kings III'e getiriyor.Tüm bunlara ek olarak 1.2 yaması, Crusader Kings III'e birçok güncelleme ve düzeltme getiriyor. Öne çıkan özellikler şöyle:

- Oyundaki karakterlere göre infazları, savaş cinayetlerini ve (bilinen) cinayetleri izleyen İnfaz Listesi eklendi.

- Hanedan görünümünde arayüz iyileştirmeleri eklendi.

- Askeri iyileştirmeler, ana gücünüze ordu eklemenize ve bir eyalette tedarik sınırının ötesinde askerlerin yükseltilmesini engellemenize olanak tanır.

- Sibirya Paganizmi oyuna yeni bir inanç özelliği olarak eklendi.

- Çirkin karakterler artık daha abartılı yüz özelliklerine sahip.

- Kurallarda ve seçeneklerde değişiklikler oldu. Çıplaklık artık bir kural değil, bir oyun ayarı olarak alınıyor. Kural seti artık yapay zeka ile evliliklerinin sıklığını etkileyecek şekilde yapılandırılabilir.

Crusader Kings III Ruler Designer özelliği ve diğer değişiklikler, en yeni güncellemeyi tamamladığınızda otomatik olarak oyuna eklenecektir. Daha fazla bilgi için yama notlarını buradan inceleyebilirsiniz. Crusader Kings III’ün Steam, Paradox Store ve diğer çevrimiçi perakende satış noktalarında önerilen satış fiyatı $49.99/ £41.99/ €49.99/ 77 TL’dir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2023 23:58
Kalan Karakter: 300 Gönder
darkx1
darkx1 25.11.2020 09:15
Paradox ve Total iyi hoş oyun serileri ama çok DLC annecim. Adamlar azcık ucundan koklatıp sonra DLC üzerinden vurgun yapıyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 15:12
Öyle Europa için base oyun uygun gözüküyor ama şuana kadar oyuna 300 den fazla vermişimdir. Keza kings de öyle
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 13:49
nerede eski total war lar,
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 16:11
Hala evin içerisinde oyuncu bilgisayarı barındırıyor olmamın nadir sebeplerinden. Paradox ve Total War oyunları.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Crusader Kings 3 Ruler Designer güncellemesi çıktı
İlginizi Çekebilir