Crusader Kings III için özel bir Xbox Contoller tasarlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.03.2022 - 13:09
Türünün en iyi örneklerinden biri olan serinin yeni oyunu Crusader Kings III için özel bir Xbox Contoller tasarlandı.

Crusader Kings III PC çıkışının ardından konsollar için önümüzdeki hafta yayınlanacak. Türünün en iyi örneklerinden biri olan serinin bu son oyunu PC çıkışı ile birlikte birçok olumlu eleştiri almış ve yine serinin adına yaraşır bir oyun olduğunu kanıtlamıştı. Biz de Merlin'in Kazanı olarak oyunun PC sürümünü incelemiş ve oyuna 90 puan vermiştik. Bu incelememize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Crusader Kings III inceleme

Crusader Kings III için özel bir Xbox Contoller tasarlandı

Konumuza dönecek olursak ilk günden Game Pass sistemine eklenecek olan oyunun Xbox sürümü için özel bir kontrolcü de tasarlanmış. Kırmızı ve beyaz tonların önde olduğu bu kontrolcüde ayrıca D-Pad kısmının da kral tacını andıran sarı bir renkte olduğunu görüyoruz. Kontrolcü tasarımına ve firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Crusader Kings III için özel bir Xbox Contoller tasarlandı

Crusader Kings III'te tahtı ele geçirmenizi kutlamak için, bir kraliyet oyun kumandasına sahip olmaktan daha iyi bir seçenek var mı? Crusader Kings III Xbox Series X|S ve PlayStation 5 konsollarında 29 Mart'ta çıkışını yapacak. Lordlar ve Leydiler, Crusader Kings III'ten ilham alan oyun bu eşsiz oyun kumandası için bugün Xbox Design Lab'i ziyaret edebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crusader Kings III için özel bir Xbox Contoller tasarlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×