Crysis 2, 90 puan ortalamasını tutturur

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.08.2010 - 12:24
New York'un bizden çekeceği var
EA, Crysis 2 hakkında oldukça iddialı. Crytek'in yeni bir 90 puan ortalamalı oyun yapacağından emin.

Bu, multiplatform olarak geliştirilen ilk oyun ve her yönü üzerine titizlikle yaklaşılıyor. En basitinden Crytek UK, sadece multiplayer modlar üzerine önemli çalışmalar yapıyor.

Cry Engine 3 ile geliştirilen Crysis 2, 22 Mart'ta PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. İlk Crysis oyunu, dünya çapında 90 puan ortalamasını geçmişti.

Crysis 2, 90 puan ortalamasını tutturur
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2, 90 puan ortalamasını tutturur

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×